Vážení přátelé café V lese,

právě Vám byl doručen další pravidelný newsletter café V lese s programem na následujících 14 dní.

Z níže uvedeného bychom doporučili především zítřejší koncert kapely Džezvica, první talkshow divadla vosto5 - Kupé v lese - v této sezóně, tentokrát s velmi aktuálními hosty - Ondřejem Liškou a Benerikou Kohoutovou, a 15.října si určite ušetřete čas na Ozvěny ANEŽKA FESTU - jednoho s nějmenších festivalů v Čechách a na Moravě. V rámci -ozvěn- se Vám představí Jakub Čermák aka CERMAQUE, vesmírný bubeník Kosmický Žirafáč a hopeři Default Players!

---

Čt, 03/10/2013 - 21:00

Redux night vol. 3

Subject Lost /LIVE/

Maxxbauer

Redux DJs

...and more

 

Pá, 04/10/2013 - 20:00

Džezvica

Džezvica se konečně probouzí po letní pauze! Již tento pátek zahrajeme v Café v Lese! Přijďte strávit s námi ten studený podzimní večer v oblíbeném pražském podniku, zahřát tělo a mysl a zatrsat si v rytmu balkánských a cikánských písní.

 

Pá, 04/10/2013 - 21:00

SWING V LESE

 

So, 05/10/2013 - 22:00

Forest beats

Djs dMIT.RY, Ol-Wiz , PapiOil , Mill special : Tynka b-day

 

Po, 07/10/2013 - 20:00 

30. Kupé V lese (talkshow divadla VOSTO5)

hosté: Ondřej Liška (Strana Zelených) a Berenika Kohoutová (zpěvačka a herečka)

 

Út, 08/10/2013 - 20:00

Koncert kapel Dekolt a Origami

S mladistvým nasazením a optimismem se již několikátým rokem pokoušíme čeřit české hudební vody svou nekonvenční tvorbou, která se svým duchem snaží zaujmout především nevyhraněné posluchačstvo se zdravým náhledem a nadhledem. Svá dílka na pomezí akustična a rockového nářezu, dokořeněné českými texty oscilujícími mezi vážností a recesí, doprovazíme humornými variacemi, které na oko i ucho divákovo platí. Díky této přízni jsme letos na jaře vydali své debutové CD Napucánek. 

 

Út, 15/10/2013 - 20:00 

OZVĚNY ANEŽKAFESTU vol.1

- BENEFICE NA NOVOU DESKU CERMAQUE

Účinkují: Cermaque, Kosmický Žirafáč, Default players

Ozvěny asi nejmenšího kultovního festivalu ve střední Evropě!!! Veřejně-tajný open-air dýchánek Anežkafest je už sedm let proslulý vybroušenou dramaturgií, divokými závěry, naháči v polích i na pódiu a všeobecnou pospolitostí pod ovocnými stromy. Na jeho historicky prvních in-door ozvěnách (ze zahrady se přesunujeme do Lesa) tomu bude nejinak. A jako bonus: výtěžek večera půjde na novou desku Jakuba Čermáka aka Cermaque, kterou se ozvěna tohohle veselí protáhne až někam ku věčnosti. Buďte u toho.

---

S přáním pěkných podzimních dnů,

Marie Neumannová a Ondřej Kobza