Vážení přátelé café V lese,

posíláme newsletter na následující týden. Z našeho programu doporučujeme především DNEŠNÍ koncert multižánrových Ossian, tradiční Besedu u Cimbálu (16.5.) a "vršovickou" akci KORSO KRYMSKÁ (18.5.), která spojuje všechny spřátelené podniky v KRYMSKÉ a okolí. Zároveň bychom Vás rádi pozvali do naší "pobočky", do Bajkazylu na náplavce na křest POST-HUDBY (17.5.).

 

Po, 13/05/2013 - 20:00 

Ossian

Ossian od svého založení v roce 2010 spojuje tradiční bretonskou hudbu s dalšími vlivy napříč žánry od klasické hudby přes funky, jazz a klasiku. Clément Le Goff, Ylan Couriaut, Alan Vallée, Grégory Legouic a Gweltaz Lintanf mají za sebou studium hudby a působí v řadě dalších kapel H[e]J! (fest-noz / Hip-Hop), Adamh (irská hudba), Tramp Experience (country), Sedia (francouzské šansony). Kapela se pravidelně účastní fest-noz a festivalů v Bretani. V květnu 2012 absolvovali turné po Irsku a v srpnu téhož roku účinkovali na velkém keltském festivalu „Interceltique“ v Lorientu. Jsou to prostě muzikanti se kterými musí už bretonská hudební scéna počítat. Frontman kapely Clément Le Goff se od mládí úspěšně účastnil tradičních soutěží bretonského zpěvu, kde se profilovali zpěváci jako například Y. F. Kemener. Absolvent hry na bombard na konzervatoři v Rennes a zpěvu na konzervatoři v Nantes, sbíral zkušenosti v USA, Číně a po pěti letech působení v řadě formací (Orébène, Talabao, Cercle Celtique de Rennes ) zakládá vlastní kapelu Ossian.

 

Út, 14/05/2013 - 19:00

večer ekoLOVE

Chcete vědět, jak žít a přitom neplýtvat? Víte, co je to freeganství? 

Akce, ze které si budete moci odnést super oblečení v nové síťovce, vyrobit si slušivé eko doplňky. Ukážeme vám, že plýtváme jídlem více, než si myslíme. Zjistíte, jak si udělat z palet úžasný nábytek i jak úsporně cestovat pod 7 kilo:) 

 

St, 15/05/2013 - 19:30 

KDYŽ SE HOLKA ZAMILUJE DO PILOTA

výstava malby 

Ladis Pachmuch / Martin Kyrych

koncert

ASIO (HC/ punk, Praha)

Dj Hrůza (pokud to stihne z Paříže)

zabíjačka

jitrnice, prejt a zelí

i plátkový sýr

 

Čt, 16/05/2013 - 20:00

Beseda u cimbálu v lese II.

Zahraje Muzička, jejíž vedoucím je Pavel Koplík, rodák z jihomoravských Dubňan. Opět lákáme na kroje, moravské víno, slivovicu, společné zazpívání, tanec.

 

Pá, 17/05/2013 - 20:00 

BALKAN BASHAVEL

POSLEDNÍ BALKAN BASHAVEL TUTO SEZONU V CAFE V LESE!

Milujeme temperamentní beaty Balkánu, živelnost cikánské muziky, kolumbíjské cumbie a pařížského electro swingu! Hostem poslední tančírny tuto sezonu bude maďarský DJ, producent a vizuální umělec - DJ POZOR. Společně s MALALATA vystoupí taky trumpetista, dobrý kamarád a člen klezmer kapely - Pohřební kapela, Pepíno.

 

So, 18/05/2013 - 10:00

KORSO KRYMSKÁ

P​rvní ročník pouličního festivalu v Krymské!

Těšte se na hudbu, výstavy, workshopy, divadlo, buřty, šťávy, čaje, rumy, bumy 

Program připravují tyto podniky: Pilot Klub, Plevel, Café v lese, Družina, Na cestě, MU koncept, Café Sladkovský, Rybalka, Coffee Source, Restaurant Day, HarOLD, Laboratoř divadla utlačovaných a Čajový vůz.

 

S přáním pěkných poslední jarních dnů,

Marie Neumannová a Ondřej Kobza

 

Více informací naleznete na našich webových stránkách nebo na facebooku.