2024-04-03

Adam French (UK) + Tomas Robin (ZRUŠENO)

Britský muzikant Adam French dorazí už 3. dubna do Café V lese, kde ho doprovodí speciální host Tomas Robin. ❤️
🎫 Vstupenky jsou právě v prodeji v síti GoOut: https://goout.net/cs/listky/adam-french/qplw/.
Adam French je londýnský multiinstrumentalista, zpěvák a skladatel, který tvoří vášnivý, sugestivní rock postavený na svém charakteristickém hlasovém rozsahu. Pochází z Congletonu (nedaleko Manchesteru) a hudbu začal dělat už jako teenager, kdy se sám učil hrát na kytaru, klavír, baskytaru a bicí. Jeho písně ztělesňují upřímnost, hloubku, bohaté emoce a dosahují filmové kvality. Mezi jeho vlivy patří vše od Buriala přes Bon Ivera až po Johnnyho Cashe a Johna Lee Hookera.
Pozornost širšího publika na sebe začal strhávat po živém vystoupení na festivalu v Readingu a následně se objevil na každoročním seznamu Sound Of BBC, což nakonec vedlo k podpisu nahrávací smlouvy s Virgin Records UK. Poté vydal své debutové album "The Back Foot And The Rapture" (2019), které obsahuje singly "Weightless" s více než 3 miliony streamů, "My Addiction" & "The Only Living Thing" a navazující samostatný singl "Slow Dancing".
V současné době Adam píše svou druhou desku a vydal nejnovější singly "Rubber Band" (2023), "Follow" (2022), "Holding On To You" (2022) s více než 2,5 miliony streamů.
Tomas Robin je pseudonym českého zpěváka a skladatele Tomáše Červinky. Během své hudební kariéry nasbíral Tomáš bohaté zkušenosti, od intimních vystoupení v menších klubech až po účinkování na největších festivalech v České a Slovenské republice. Mimo to je známý díky svému působení v dalších projektech, jako jsou We on the Moon a The Lighthouse Journey, se kterým se stal prvním českým umělcem, který se dostal do prestižního britského rozhlasového pořadu Kerrang! radio.
❗️Pro sekundární nákup/prodej vstupenek prosíme o využití jediné oficiální, bezpečné a ověřené služby na sekundární prodej vstupenek TicketSwap, se kterými spolupracujeme. U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodej nebo TicketSwap nemůžeme garantovat jejich pravost a to, že na koncert budete puštěni.
Vstupenky