2022-11-02

Cari Cari (AT)

V listopadu uvítáme v pražském Café V lese rakouské indie rockové duo Cari Cari. Na posluchače působí doslova jako magnet a svou tarantinovsko-soundtrackovou estetikou a dokonale sehranými živými vystoupeními si získávají jeden hudební sál za druhým. Duo tvoří perkusistka, hráčka na didgeridoo a zpěvačka Stephanie Widmer alias Louise Yamamoto a kytarista a zpěvák Alexander Köck.
Jejich kreativita nemá hranice a spoléhají především sami na sebe. Alex to pro magazín Die Burgenländerin popsal jednoduše: „Je to prostě přirozené, my dva tvoříme náš svět.“
V roce 2014 vydali EP „Amerippindunkler“, na něž o čtyři roky později navázali debutovým albem „ANAANA“. Na nahrávkách překonávají hranice mezi žánry a pracují s moderními produkčními postupy. Své nápady realizují se stoprocentním nasazením a nebojí se experimentovat.
Svým přístupem okamžitě zaujali a seznam zmínek o nich v prestižních mediích i pozvánek na významné festivaly se rychle rozrůstal.
Jejich hudbu si zamilovali i hollywoodští tvůrci. Song White Line Fever se objevil v seriálu Shameless, singl No War zase v seriálu The Magicians. Deklarovaným cílem Cari Cari je slyšet svou hudbu ve filmu Quentina Tarantina.
Vstupenky