2023-06-08

EllyZ - V ŽIVOTNÍ FORMĚ Tour

Mladá, talentovaná a s pěkně ostrým jazykem. To je EllyZ, zpěvačka, skladatelka, textařka a tanečnice, která vyráží na své první sólové turné. Bude to pořádně žhavé! EllyZ to rozjede v rytmu dancehallu a afrobeatu, těš se na taneční show i hosty. Nečekej a ulov si vstupenku na jeden ze šesti koncertů v českých a slovenských městech
„Vždy mi bylo vyčítáno, že nezapadám. Až nedávno mi došlo, že zapadnout jsem nikdy v plánu neměla,“ říká zpěvačka, skladatelka, textařka a tanečnice EllyZ.
Že se do šablon a škatulek opravdu nevměstná předvede během nadcházejícího česko - slovenského turné, v jehož rámci vystoupí také 08/06 v pražském Café v lese.
Texty, které z hlavy jen tak nedostanete, pozitivní vibe a vytváření bezpečného a inkluzivního prostoru pro všechny bez rozdílu. Bez diktátu, měřítek, srovnávání. Návštěvníky čeká desítka autorských písní, živelná show s dancehall tanečnicemi i hudebními hosty.
Po Aiko, Viah, Eleni Michaili o sobě dává pěkně nahlas vědět další hudebnice z komerčního projektu Aqua Babes. Prosadit by se však dokázala i bez něj. Vyrůstala na divadelních prknech, odmala hrála na flétnu, několik let strávila v Bambini di Praga, od roku 2010 byla přijata coby vůbec nejmladší členka do JAD Dance Company Yemiho A.D.
Roku 2020 vydala eponymní EP, o rok později následovalo debutové album Zamilovaná. Vystoupila na festivalech jako Beats for Love i slovenském Uprising. Na letošek chystá EllyZ nejen první klubové turné, ale také několik nových dancehallových singlů a videoklipů.
Ujetý předpisy krásy končej, tak jim zamávej sbohem!
Harmonogram koncertu:
21:00 DJ Sassy Warm Up set
21:30 EllyZ Dancehall Show
22:00 DJ Sassy After set
Vstupenky