2022-11-25

Emotionally spoonfed + Cigarette Pillowbag

EMOTIONALLY SPOONFED
Dvojčlenná kapela, která vznikla na přelomu let 2020/21. "Když jsem dřív tvořil, nepředstavoval jsem si při tom, že někdy budu hrát naživo. Vyrůstal jsem převážně na nahrávkách a albech daleko od nějakého většího města. Se Spoonfedama přišla změna a začli jsme hrát po Praze. Dává mi to neskutečně moc a v podstatě mi to změnilo i způsob, jakým vymýšlím nové skladby." Říká Miky po téměř dvou letech v kapele.
První začali hrát akusticky. Oliver v jednom vystoupení vystřídal basu, klávesy, kytaru a cajon. Avšak čím víc koncertů hráli, tím více tíhli ke kytarovkám a rychlejšímu tempu. V lednu 2022 si pořídili svůj první drum set z bazaru a pronajali si zkušebnu v Eternii na Smíchově. S tím také přišlo větší kombo na kytaru, pedály na zkreslení kytary a nový zvuk byl na světě.
V vršovickém Café v Lese se můžete právě na nový zvuk těšit a věřte, že nudit se nebudete. Nové skladby na stejnojmeném albu nabrali novou podobu. Připravte se na pořádnou show v pravém slova smyslu
--------------------------------------------------------------------------------
CIGARETTE PILLOWBAG
Václav Truksa vystupující pod pseudonymem Cigarette Pillowbag je liberecký zpěvák a skladatel. Můžete ho znát díky pouliční hudbě, kterou dělá v Českých městech i v zahraničí. V minulém roce začal vydávat hudbu, kterou nahrává u sebe doma. Ve stejnou dobu k sobě dal dohromady kapelu, skládající se z Matyáše Berndta (bicí), Tomáše Hály (kytara) a Tomáše Velka (klávesy a baskytara) se kterou vám svoje bangry 25.11. zahrají!
Vstupenky jsou k dispozici za 199,- na síti GoOut. Na místě v den koncertu pak za 250,-
Vstupenky