2023-09-17

Evil Ebenezer (CA)

Pětinásobný držitel nominace na cenu Western Canadian Music Award, rapper Evil Ebenezer, má na svém kontě více než 85 000 000 zhlédnutí a streamů. Tento rapper/zpěvák z Vancouveru má za sebou více než 500 vystoupení, přičemž byl headlinerem mnoha turné po celé Kanadě a koncertoval ve Spojených státech, Austrálii, na Novém Zélandu a v Evropě. Pódium sdílel s mezinárodně uznávanými jmény, jako jsou Snoop Dogg, A$AP Rocky, Tech N9ne, Raekwon, Method Man, Redman, Yelawolf, Merkules, House of Pain, Snak The Ripper, Onyx a mnoho dalších.
S více než 460 000 posluchači měsíčně a 70 000 000 streamy jen na Spotify má Evil na kontě řadu skladeb a videí přidaných do mnoha kurátorských playlistů na VEVO, YouTube, Amazonu, Apple Music a Spotify, včetně umístění v kanadském a českém žebříčku "Spotify Viral 50" a umístění dvou skladeb na "Hip Hop Central". Jeho poslední album "Evil Thoughts Good Intentions" se v srpnu 2021 umístilo na prvním místě kanadské hitparády iTunes Hip Hop Charts. Jeho společný projekt s Merkulesem "Force of Habit" se umístil na 1. místě v kanadské hitparádě iTunes Hip Hop Charts, na 9. místě v USA a na 4. místě v Austrálii.
Evil také získal cenu Leo Award za "Nejlepší hudební video" na výročních cenách filmového průmyslu BC. Hudbu píše a nahrává od roku 2008. Vyrůstal ve Vancouveru, BC, kde jako dětský herec získal role, mezi něž patří například film IT (1993) natočený podle nejprodávanějšího hororového románu Stephena Kinga a seriálový hit CBC "The Odyssey" s Ryanem Reynoldsem v hlavní roli.
Vstupenky