2024-03-16

Halflives (FR/IT)

Indie zpěvačka s dokonalými vokály a novou deskou “Inferno”, kterou sama nazývá "osobním sestupem do pekla a sbírkou svých démonů zabalených do pěti písní" dorazí 16. března v rámci stejnojmenného turné do Café V lese.
🎫 Prémiový předprodej vstupenek pro majitele RfP aplikace bude zahájen 7. listopadu v 11:00. Prodej pro veřejnost začíná ve středu 10. listopadu v 11:00 v síti GoOut: https://goout.net/cs/listky/halflives/gwfv/.
Na půli cesty mezi popem a nostalgií alt rocku poloviny roku 2000 je album "Inferno" pěti písní obrazem emocionálních zmatků, jimiž zpěvačka a autorka písní Linda Battilani prošla během posledních několika let. "Oslavuji 'Inferno' jako osobní růst jak jako umělkyně, tak mého duševního zdraví," říká, když mluví o tvůrčím procesu, který stál za vznikem desky, a který prožívala jako osvobozující, neomezený a hranice bořící přerod sebe sama. "Je to můj způsob, jak říct 'kašlu na všechno'."
Zpěvačka Halflives existuje proto, aby budovala komunitu, vytvářela prostor pro emoce a podle Lindiných vlastních slov "dělala hudbu pro ztroskotance, odmítnuté a ty, kteří se cítí odstrčení".
Hudba Halflives, kterou zaručeně nejlépe prožijete naživo, je sbírkou zpěvných hymen, výzvou k vyjádření osobního chaosu, poselstvím jednoty a oslavou houževnatosti.
Vstupenky