2023-11-08

Iggy Mayerov + Fourtuna

K příležitosti vydání nového EP Lovesick 💔 zahrají v Café V lese Iggy Mayerov. Společně s nimi vystoupí Fourtuna v čele s Emily Brandi, která zahraje s celou kapelou včetně Lazer Vikinga!
------------------------------------
💜 Iggy Mayerov 💜
Melancholické melodie, reverbem nasáklé kytary, výrazné synťákové linky, nekompromisní drum machine a texty o pomíjivosti vztahů a křehkosti duše.
Iggy Mayerov je alternativně popová pražská čtyřka, která se poprvé zapsala do povědomí české scény v roce 2019 singlem RIDE.
Na jaře vydali pilotní singl Givin' You Up z EP Lovesick, na kterém spolupracovali s producentem Lazer Vikingem, držitelem ceny Anděl. Klip k singlu režírovaný Petrem Vlčkem získal na YouTube přes 100 tisíc zhlédnutí.
Givin' You Up feat. Lazer Viking [Official Music Video] 👇
https://www.youtube.com/watch?v=_b0_QNY68nE
💜 Fourtuna 💜
Fourtuna je hudební projekt německé herečky a filmařky Emily Brandi, která žije už několik let v Praze. Její první EP Who Cares About The World vyšlo v průběhu roku 2021 a zvukově se pohybuje mezi dream-popovými motivy a silnými, melancholickými nápěvy.
Nyní pracuje na nové desce společně s Lazer Vikingem, který se ujal nejen hry na kytaru v její nové kapele, ale také produkce alba.
------------------------------------
Předprodej lístků na GoOut: https://goout.net/cs/listky/iggy-mayerov+fourtuna/wltu/
Cena: 213 Kč
Na místě: 250 Kč
------------------------------------
19.30 Doors
20.00 Fourtuna
21.00 Iggy Mayerov
Vstupenky