2023-05-31

Island Mint & Cold Meat Party

Island Mint se vrací z Berlínské mise zpátky do Prahy. Ve středu 31.5. vystoupí v Café v lese společně s Cold Meat Party. Z výdělku kapela zaplatí hudební video k chystanému singlu, které natočila pod vedením režiséra Jiřího Rendla v Berlíně.
🎫 VSTUPNÉ: 200 Kč v předprodeji / 250 Kč na místě
Island Mint:
Okouzlující, extatická hudba protkaná sluncem – tak by se dala charakterizovat kapela Island Mint, která na pražské scéně působí jako zjevení. Kombinace sunshine popu a garage rocku 60. let s odkazy na devadesátkový shoegaze společně s hřejivým analogovým soundem vás vykoupe v oceánu dětské nostalgie. Pětičlenná formace, momentálně rozkročená mezi Prahou a Berlínem, vznikla evolucí ze sólového projektu teprve před dvěma lety. Za tu dobu stihla odjet tour po Česku i Slovensku, zahrát na velkých festivalech a hlavně vydat debutové album Irreality (2022). Na něm Island Mint vykreslují surrealistickou krajinu plnou různorodých pocitů a snů, fascinujících zvuků a zejména všudypřítomných šneků.
Cold Meat Party:
Cold Meat Party jsou mysteriózní new-school garage band, co ti připomene tvoje imaginární ztracené mládí v New Yorku 70. let. Extroverze střídá nesmělost - jejich písně představují bezpečná akvárka, kde zkouší, co ještě jde si dovolit. Po postupu do finále showcasu Startér Rádia Wave se singlem 𝐿𝒶𝓈𝓉 𝒟𝒶𝓎 𝑜𝓃 𝐸𝒶𝓇𝓉𝒽 vychází singl 𝓥𝓪𝓬𝓪𝓷𝓽 𝓛𝓸𝓽, který pokřtí právě tady v Café V lese v den jeho dropnutí na streamovacích platformách.
Vstupenky