2024-01-14

Island Mint (showcase set) + Hello Incognito

🇨🇿 Pražská indie-psychedelická kapela Island Mint se vydává reprezentovat Českou republiku na showcase festival Eurosonic do Nizozemí. Přijďte si poslechnout jejich speciální set, ve kterém zazní to nejlepší z dosavadní tvorby. Intenzivní hudební zážitek, precizní zvuk a dynamická light show - takhle se hraje na největším evropském Showcasu! Peníze z lístků kapela použije k zaplacení nového videoklipu v režii Marka Partyše, který vyjde v lednu 2024. Jako support vystoupí talentovaný indie písničkář Hello Incognito.
Vstupenky pouze na místě – 300 Kč // cash only
🇬🇧 Prague-based indie-psych band Island Mint is going to represent the Czech Republic at this year's Eurosonic showcase festival in the Netherlands. Check out their special showcase set combining the best of their live shows so far. Intense musicianship, top-notch sound and a dynamic lightshow - that's the way you play at the biggest showcase in Europe! The profit will be used for a new music video directed by Marek Partyš to be released in early 2024. Opening the night will be the talented Prague-based indie songwriter Hello Incognito.
Tickets at the door – 300 CZK // cash only
Tapisérie podmanivých zvuků a barev kapely Island Mint českou scénu mámí od roku 2020 a za tu dobu se její tekuté tvary nepřestaly měnit. Od rozmarného popu na EP Island Mint a přes surreální indie album Irreality kapela frontmana Matyáše Adámka v roce 2023 vydala krautově laděné EP All Studium No Punctum, kde hudba nabyla ostřejších rysů. Sehraná pětičlenná kapela už čtvrtým rokem úspěšně přesvědčuje publika českých i zahraničních klubů a festivalů, že slunce opravdu svítí. Procitnuli k tomu i porotci Czechingu Radia Wave, kteří kapelu vyslali na Eurosonic showcase 2024 jako nejrelevantnější projekt na současné mladé české scéně.
Lo-fi písničkář z Uherského Hradiště, nyní usazený v Praze, charakteristický melodickým, avšak syrovým projevem a roztržitou interakcí s publikem. Koncem roku 2021 se představil svým debutovým albem Greenhorn, které vyšlo pod kazetovým labelem Z-Tapes. Letos vydal na ostravském labelu Korobushka Records svou druhou desku s názvem Puhoy, inspirovanou stejnojmennou epizodou animovaného seriálu Adventure Time.
Vstupenky