2023-01-11

JET8, DIRTY BLONDES, ARROGANT TWINS

Začíná novej rok a podle oznámenejch kapel na všech možnejch festivalech to vypadá na neskutečnou jízdu. A protože jsme tak trošku nedočkavý, rozhodli jsme se ten rok hnedka ze začátku pořádně nakopnout a pozvali jsme dvě pražský kapely, se kterýma se často potkáváme na festivalech, ale snad nikdy jsme se dohromady nepotkali na klubovým koncertu. Navíc jsme vybrali místo, kam nás to táhne už dlouho a to nejen kvůli naším zčásti vršovickejm kořenům. Takže otevřete diáře od ježíška a hoďte si tam na středu 11.ledna pořádnej vykřičník!
JET8 (punk/hardcore)
jsou energická hardcore/punková kapela s dechovou sekcí z Prahy, která si rozhodně dělá hudbu po svém. Vedle tvrdých kytarových riffů dolaďují atmosféru neméně přímočaré dechy a nařvané zpěvy tak, že nevíš, jestlijsi se neocitl v jiné dimenzi. Textově pak často narážejí na současná bolestivá sociální témata, o kterých je v
dnešní době potřeba mluvit.Na scéně působí již od roku 2005 a za tu dobu vydali čtyři studiová alba. To poslední nese název„Chasing
the High“. Kromě toho mají na kontě také dvě EP. Poslední nahrávka je tak split EP s kapelou The Shifty Grifts nazvané „Hands OFF!“.
https://www.youtube.com/@jet8788
DIRTY BLONDES (punkrock/rock 'n' roll)
Klubovou a festivalovou stálici Dirty Blondes není nutný moc představovat. Kapela je pověstná svým živelným vystupováním a výborným ženským vokálem. Mají na kontě 3 alba, z nichž poslední F R E E D O M vyšlo v roce 2020. Dirty Blondes poslední roky vystupují hlavně v zahraničí a letošní rok zahájili velice vydařeným tour po Anglii. Nenechte si tak ujít smršť divokého rockenrollu v čele s výbornou a charismatickou frontmankou.
https://www.youtube.com/@666DirtyBlondes
ARROGANT TWINS (arrogant punk N roll)
Česko-anglické garage duo Arrogant Twins je známé nejen díky své energické live show ale i také díky svým komediálním DIY videím inspirovaných gangsterskou tématikou.
Na kontě mají dvě ceněná dlouhohrající vinylová alba "Simple Songs for Complicated People" (2018) a "LGND" (2020).
Za dobu své existence se stačili podělit o klubová pódia s kolegy jako jsou Baroness (US), Black Lips, (US), Turbowolf (UK), HeWhoCannotBeNamed (US), Maid of Ace (UK), The Computers (US)...Umějí však zaujmout i rúznorodější festivalové publikum, což mohli dokázat na svých vystoupením třeba na Mighty Sounds či Rock for People.V roce 2022 vypustili do světa několik nových singlů a videí jako předzvěst jejich třetího alba, které by mělo vyjít během následujícího roku. Výsledkem bylo mimo jiné partnerství s berlínskými Nerd School a série úspěšných koncertů po Německu a nabídky na festivaly tamtéž pro příští sezónu.
https://www.youtube.com/channel/UCJe2nWmEnlIglHlOiAmsqKQ
START 19:30
VSTUP: 200,-
Vstupenky