2023-04-01

Just Mustard (IRL)

Po společné tour s Fontaines D.C. se Just Mustard vrací s novým albem do Prahy. Druhá studiovka Heart Under irských Just Mustard nás nechá zapomenout na vše, co víme o současném punku. V každém svém momentu pětice překračuje koncept a ambice moderní rockové skupiny a proměňuje zkušenost lockdownu i osobní těžkosti do uměleckého statementu.

Just Mustard vystoupí 1. dubna 2023 v pražském Café V lese. Vstupenky (390 Kč) budou v prodeji od 9. února na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster.

Po úspěšné první desce Wednesday (2018), kterou hudební média shodně označovala za jeden z nejlepších debutů roku, přešli Just Mustard na ceněný label Partisan Record (Idles, Fontaines D.C.). Atmosférické postpunkové songy se na novince Heart Under střídají s lehčími zasněnými skladbami a dohromady tvoří koherentní nahrávku, která se řadí k tomu nejlepšímu, co současná irská postpunková scéna nabízí. O finální mix se navíc postaral zkušený David Wrench (Caribou, David Byrne i The xx). „V čele s děsivým vokálem zpěvačky Katie Ball se na brilantně texturovaném albu noří Just Mustard do ještě hlubší temnoty než dříve,“ napsal Pitchfork.
Vstupenky  v prodeji od 9. 2. 11:00.
Cena 390,- Kč.

FB event

Vstupenky