2023-10-07

KAMRAD (DE)

Tim Kamrad je talentovaný 26letý umělec, skladatel a producent z Německa, který kombinuje prvky popu, RnB a EDM, a vytváří svůj vlastní působivý popový styl s elektronickým nádechem. Jeho taneční songy s chytlavými melodiemi, silnými vokály a smysluplnými texty v krátké době nadchly milióny lidí nejen v Německu.

V České republice se KAMRAD stal zahraničním objevem roku 2022 na rádiu Evropa 2, kde tento sympaťák zahrál naživo přímo do éteru akustické verze songů „Believe“ a „Feel Alive“.

Průlomovým byl pro Tima na začátku roku 2022 song „I Believe“, který se dostal do Top 10 v žebříčcích vysílání v devíti evropských zemích a v pěti z nich, včetně Německa a Polska, získal zlaté a platinové ocenění. V „I Believe“ KAMRAD zpívá o problémech důvěry ve vztazích a obtížnosti hledání skutečné lásky v dobách sociálních médií.

V roce 2016 vydal první singl "Changes", v roce 2017 debutové EP „Changes“ a v roce 2018 debutové album „Down & Up“.Od roku 2019 nahrává své písně ve vlastním nahrávacím studiu v Bochumi-Langendreer.

Tim Kamrad, vystupující pod uměleckým jménem KAMRAD, má beze sporu velký potenciál. Přijďte se o tom přesvědčit naživo 7. října 2023 do pražského Café V lese.

Vstupenky