2024-11-29

Kim Churchill (AU)

🇨🇿 Australský folkový zpěvák, hudebník a skladatel Kim Churchill loni odehrál světové turné na podporu jeho posledního alba „Dawn Sounds“. Letos se do Evropy (a Británie) vrací s novou show. V pražském Café V lese vystoupí 29. listopadu 2024.
Jeho živá vystoupení jsou nabitá energií a plná okamžiků, kdy diváci zůstávají udiveni, sledujíce, jak lehce a s jakou zručností dokáže jeden umělec provádět mnoho věcí současně. Kim Churchill má bezpochyby talentu i charisma na rozdávání. Jeho dosud nejznámější song „Window To The Sky“ má přes 50 milionů streamů a je platinový v Austrálii a zlatý v Kanadě a Německu.
Kim vzal poprvé kytaru do ruky ve čtyřech letech. Učil se hrát na klasickou kytaru a psal songy. Dobrou školou pro něj byl busking. Kim je vášnivým fanouškem surfování a tato vášeň zanechala stopu v řadě jeho písní i hudebních videí.
Úspěšně hrál na renomovaných festivalech, jako je Glastonbury Music Festival, Mostreal‘s International Jazz Festival, Sonth By Sounth West a mnoha dalších.
Přijďte si 29. listopadu 2024 do Café V lese pro hudební zážitek, který vás (stejně jako australské slunce) nabije pozitivní energií a optimismem.
🎫 VSTUPENKY pořídíte od 26. března 2024 od 10:00 na GoOut & Ticketmaster ➪ https://tix.to/KimChurchillPrague
〰️
🇬🇧 Australian folk singer, musician and songwriter Kim Churchill toured the world last year in support of his latest album 'Dawn Sounds'. He returns to Europe (and Britain) this year with a new show. He will perform at Café V lese in Prague on November 29, 2024.
His live performances are full of energy and full of moments where the audience is left amazed, watching how easily and with what skill one artist can do many things at the same time. Kim Churchill undoubtedly has both talent and charisma to spare. His most famous song to date "Window To The Sky" has over 50 million streams and is platinum in Australia and gold in Canada and Germany.
Kim first picked up a guitar at the age of four. He learned to play classical guitar and wrote songs. He developed his craft when he was busking. Kim is an avid fan of surfing and this passion has left its mark in a number of his songs and music videos.
He has successfully played at renowned festivals such as Glastonbury Music Festival, Mostreal's International Jazz Festival, Sonth By Sonth West and many others.
Come to Café V lese on 29 November 2024 for a musical experience that will (like the Australian sun) fill you with positive energy and optimism.
🎫 TICKETS available from 26 March 2024 10am on GoOut & Ticketmaster ➪ https://tix.to/KimChurchillPrague
_
Vstupenky