2022-10-28

Monte Carlo Strippers + 33 Movement

Zavítejme společně do Café v Lese, kde se Vám představí hned několik hudebníků. Je načase přestat strážit hranice žánrů a subkultur, a ukázat fanouškům rock’n’rollu i rapu že se můžou potkat pod stejným pódiem.
První zavítáme do Monaca, kde zahrají Monte Carlo Strippers. Jejich repertoár inspirací a vlivů je velice pestrý – jejich kytary, bubny a vokály Vám kromě indie rocku mohou připomenout grunge, punk i funk. Devadesátková nostalgie nebude pocitem neznámým.
Dále vystoupí energická skupina 33movement. Jejich bars i přednes nenechají nikoho chladným. To platí i pro ty co se neodváží vkročit do moshpitu. Beaty které uslyšíte čerpají z mnoha elektronických a hiphopových žánrů – bassline, phonk, techno, dnb… a list by mohl pokračovat. Samurai, Gem, Parazit i Baron – někdy rapují společné tracky, někdy sólové, ale vždycky můžete vidět pořádnou týmovou energii.
Jako hosté se představí rapová extravaganza DŽENDR:BOII, jež svou lyrickou marmeládou překvapí, rozesměje nebo rozproudí každého z Vás, a dále ghetto house ambassador DJ Kubajzr, který se nebojí zpřítomnit skoro až mýtickou párty.
19:00 - Dveře
20:00 - Džendr:Boji
21:00 - Monte Carlo Strippers
22:00 - 33 Movement
23:00 - Dj Kubajzrrr
Vstupenky na místě za 150,- Kč
Vstupenky