2024-05-26

Myles Smith (PŘESUNUTO: Rock Café)

„Why’d you get me so high, to leave me so low?“ ptá se britský objev Myles Smith ve své virální skladbě Solo. Emocionální píseň se díky své popularitě na TikToku dostala k milionům lidí. Osobní texty o vlastní zranitelnosti, nezaměnitelný hlas a akustická kytara – Smith nepotřebuje nic než tohle, aby strhnul plný klub.

Po vyprodaném americkém turné se teď vrací do Evropy a vůbec poprvé přijede také do Prahy. V klubu Café V lese Myles Smith vystoupí už 26. května 2024. Vstupenky v ceně 440 korun budou v prodeji od 1. března na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. O dva dny dříve k nim bude mít přístup členstvo Fource Friends. Stačí se registrovat na webu fource.cz.

Poprvé vzal kytaru do ruky ve svých devíti letech a od té doby se jí nepustil. Nejčastěji se inspiroval u folkových a popových muzikantů, později našel zalíbení v americaně. Na TikToku jej sleduje téměř milion fans a on se jim odvděčuje pravidelnými streamy ze svého domova.

Jeho cover verze Sweater Weather amerických The Neighbourhood se stala tak populární, že ji následně vydal a ona jenom na Spotify nasbírala téměř dvacet milionů streamů. Do Prahy veze právě vydané EP River: „River je o cestě k pochopení mých vlastních emocí,” prozrazuje Smith o titulní skladbě, kterou už jeho fanouškovtvo na TikToku dávno zná a zpívá s ním na koncertech.

(en)

Growing up in Luton, UK, Myles Smith is a singer-songwriter who introduces unique elements of folk, Americana and pop music. Myles began his journey by picking up an acoustic guitar and singing covers of some of his favorite singer-songwriters like Marcus Mumford, Chris Martin and Ed Sheeran, while building a huge online audience. Now crafting his own unique hits for fans of George Ezra, Noah Kahan and Lewis Capaldi, Myles is set to take the world by storm.

Vstupenky