2023-12-11

Nevyžádaná rada

Mystifikační diskusní pořad občanské poradny se opět vrací do Café v lese, a to jen a pouze kvůli Vám, na nás nekoukejte... Debata, ve které se otevřeně dozvíte především nic podstatného!
Náš pořad nabere v čase adventu nový směr. Díky nedávnému vynálezu stroje času, který funguje, jak se mu zachce, jsme měli tu možnost sáhnout do hlubin času. Díky tomu do Café v lese přijali pozvání na slovo vzatí odborníci, které svět už dlouho neviděl a odpoví Vám na vše, co jste nevěděli o poslední večeři. V mysteriózních kruzích se šušká, že má dorazit i Ježíš, který měl s nejednou rybí kostí tehdá kříž? Jakou přílohu zvolit? Jak správně provést Heimrichův chvat pro dusící se? A vůbec, jak zaopatřit, aby žádná z Vašich večeří nebyla ta poslední?!
Kolektiv biblických odborníků, akademiků, vědců a šikulek představuje stanoviska svých stranických subjektů a zamýšlí nad stovkami podnětů, výmyslů a stížností. Sledujte unikátní dramaturgický pokus o stmelení diváckých táborů Událostí komentářů, Studia Kamarád a Receptáře prima nápadů.
Přijďte a položte dotaz/podnět do diskuse i VY!!!
Moderuje:
🎙🟩 RSDr. BEDŘICH ŠMOTLÍK,
kandidát technik – náměstek děkana katedry historie a odborný asistent na katedře religionistiky a analogových spojů Univerzitního koncernu Zinovia Serdiuka v moldavském Negureni
/nezávislý za ABVOPS (Aliance bezpečné vzdálenosti od problémů současna)
Vpustné:
160,- předprodej Goout
200,- na místě
Vstupenky