2024-04-23

Nevyžádaná rada

Mystifikační diskusní pořad občanské poradny, jež poradí i s tím, co jste celý život dělali docela správně. Debata, ve které se otevřeně dozvíte vše, co vás nezajímalo!
To pravé pro všechny amatérské filosofy, historiky, etnografy, kutily, hospodářské analytiky, zahrádkáře, montéry, radioamaréty i rentgenoamatéry!
Kritický nedostatek šroubečků na Těšínsku? Agresivní pylově extrémně prášivé rododendrony na sousedově netolerantním dvorečku? Neočekávaný hormonální vývoj v teráriu drženéhp džungarskégo křečka? Či snad neúspěch s montáží domácího parního stroje, když nevíte jak na to?
!!!NEVYŽÁDANÁ RADA PRO KAŽDÉHO, KDO V APATYCE NEKOUPÍ!!!
Kolektiv středoevropsky proslulých odborníků, akademiků, vědců a šikulek představuje stanoviska svých stranických subjektů a zamýšlí nad stovkami podnětů, výmyslů a stížností. Sledujte unikátní dramaturgický pokus o stmelení diváckých táborů Událostí komentářů, Studia Kamarád a Receptáře prima nápadů.
Moderuje:
Sergej Asfaltovič, učenec z ulánbátarské univerzity betonu a míchaných drinků se zaměřením na pravotočivý koeficient míchačky, zodpoví spolu s dalšími odborníky všechny dotazy, které jste neměli.
Vstupenky