2023-03-17

Other Way

Zveme vás na epickej koncert a narozeninovou párty!
Je to 10 let, co jsme dali dohromady kapelu Other Way, tak přišel čas to oslavit pořádným koncertem ❤ Kromě toho už Honza i Jirka dost zestárli a oslaví tak 30 let. Je to vidět, jeden má dítě a vousy jak krakonoš a druhej pleš jak win dýzl. A Tomáš, co nemá nic a vypadá jak vajíčko, tak slaví 26. Takže hafo příležitostí na co si zrovna připít a proč kalit až do rána. No a po nás ještě vystoupí diskžokej co s sebou vozí hity tutový (bude i Arnoštek?).
Talking money: za vstup nic platit nemusíte a navíc dostanete vítací nápoj. Ale jako dárek nás nejvíc potěší, když nám dáte ňáký vstupný. Jiný dárky sou zakázaný.
Potkáme se v Café v lese v hipsterské overrated lokalitě na Krymské. K dispozici budeme mít nejen hudební klub, ale také elegantní salonek. Start akce bude pozvolný od sedmi, kdy bude ideální příležitost si inteligentně podiskutovat s oslavenci v naturálním habitátu. K tomu možná zafidlá nějaká předkapelka. Každopádně my borci z Adrvej pudem na stage okolo devátý. DJ někdy pozdějc, a uvidíme, jestli si Café v lese naši vytříbenou společnost dokáže vydržovat až do ranních hodin nebo přesedláme do jinýho lokálu. Jistý je, že (se) nebudem šetřit.
Takže doražte a těšíme se na vás!
Strukturovanej executive sumář pro konzultanty:
Místo: Café v lese, Krymská 12, Praha 10
Vstupné: dobrovolné
Čas:
19:00 doors
20:00 předkapela
21:00 Other Way koncert
23:00 DJ
??:?? ??

FB event

Vstupenky