2023-10-08

ANTEATER, NEVERJOY & NVS

ANTEATER
Kapela vznikla začátkem roku 2018 a hned v následujícím roce obsadila první místa v hudebních soutěžích Múza a Strahov Open Air Band Contest. Ve stejném roce se dostala rovněž do finále mezinárodní soutěže Planetrox a zajistila si tak účast na festivalu Rock for People. V průběhu roku 2021 Anteater navázal spolupráci s producentem Thomem Frödem (Imodium, Walkmanz) a na podzim téhož roku vydala kritikou i fanoušky velmi kladně přijaté EP Other Worlds. Společně mají za sebou už jedno britské turné, to další mají naplánované na letošní září.
NEVERJOY
Pražské trio, které vzniklo v turbulentních časech roku 2020. Zpěvačka Alena i kytarista Matyáš hledali novou výzvu ve své hudební kariéře a NEVERJOY byl přesně ten impuls, který potřebovali. V roce 2023 se ke dvojici připojil bubeník Honza. S využitím svých předchozích zkušeností z undergroundové scény chtějí NEVERJOY poskytnout posluchačům přístupnější, ale stále velmi autentickou hudbu. Ve své tvorbě staví především na popu a rocku. Nebojí se ovšem vrátit v čase, dotknout se vibrací 80. a 90. let, a přitom stále reflektovat současnost s modernějšími beaty a náladami. V současné době se zaměřují na vydávání nových singlů a také na živé koncerty. Nejnovější single s názvem Samotná vychází 7. září.
NVS
Českolipská kapela Divá Bára a NVS hraje převážně crossover s tvrdšími prvky. Frontmankou kapely je Bára, která sáhne i po akordeonu, který vytváří kapele příjemnou melodickou linku. Dalšími členy kapely jsou - pusinka Tomáš - kytara, vesmírný Ivan - basa a krasoň Dáňa - bicí.
Start 18:00
Vstup 250,- Kč
V předprodeji 213,- Kč
https://goout.net/cs/listky/neverjoy/ssot/
Vstupenky