2024-03-02

Syntax Error (křest) + Klastracinski project + Nick O’Sullivan

Křest alba SUN & MOON elektronického experimentálního uskupení Syntax Error proběhne v Café V lese v sobotu 2. března. Kromě nich vystoupí alternativní hudební projekty Klastracinski/project/ a Nick O'Sullivan. Všechny performance budou doplněny živými projekcemi.
Vystupující:
Nick O'Sullivan tvoří za užití syntezátorů a sequencerů ambientní cinematické zvukové plochy, proložené silně zkreslenou kytarou a vokály.
https://open.spotify.com/artist/0QVCGDkLQ1YTdFZeGO1rUB...
Klastracinski/project/ svou tvorbou následuje tvorbu Nikolaje Klastracinského, který působil na přelomu 19. a 20. století ve východní Evropě. Klastracinski se svou tvorbou vymykal zaběhlým kompozičním technikám, které cíleně neakceptoval, takže byl ze skladetelské scény rychle vyloučen.
https://youtu.be/gjEihzlZwJI?si=9w_LN8lX9mTDCNIL
Syntax Error je experimentální elektronické uskupení spojující mnoho hudebních vlivů, jako například ambient, industrial, noise, nebo glitch rock. Vrstvami synthu, baskytary a samplů, doplněnými alternativními vokály zprostředkuje pohlcující hudební zážitek.
O živé projekce se postarají:
DVDSRK při živých projekcích pracuje s hybridním procesem digitálního prostoru a analogového video signálu. Dostává se do krajů experimentu, kde prozkoumává území médií, přijímá spontánnost a roztékající se narativ.
https://youtu.be/iUwnlWWlhHw?feature=shared
https://www.instagram.com/dvdsrk/
Vstup v předprodeji na GoOut 200Kč, na místě pak 250Kč.
Všichni jste srdečně zváni, budeme se těšit!
Vstupenky