2022-10-24

tcheichan & Imaginárium

Nabušený koncert nejen rodinně spřízněných kapel Imaginárium a tcheichan, který se uskuteční v rámci jejich společného podzimního miniturné, respektive třetího pokusu o jeho uskutečnění a s více jak dvouletým zpožděním od původně plánovaných termínů koncertů. Těšit se můžete na zpěvné popiny, hloubavé ploužáky, kritické alternativy, ale také na pořádný rockový flákance.
Koncertní večer zahájí Tereza Luna. Zpěvačka s autorskou tvorbou a českými texty.
Štafetu následně převezmou liberečtí Imaginárium, jejichž rozmanitý repertoár je sjednocen jedním autorským perem a žánrově zapadá nejvíce do škatulky alternativního rocku. Pečlivě vybroušené aranže a sehranost kapely podtrhuje charismatický projev Anežky. Texty této pozitivní a energické ženy vás donutí se zamyslet nad smyslem svého vlastního bytí (poznámka pro pořadatele: odstraňte z dosahu publika nebezpečné předměty pro případ, že by došlo k náhlému sebedestrukčnímu chování posluchačů). Skupina Imaginárium se příjemně vymyká zaběhnutým hudebním stereotypům a vkládá do posluchačů to nejlepší, co z autorské tvorby lze vytěžit. Nutno zažít na vlastní kůži!
Celý večer zakončí všudezdejší tcheichan(i), kteří o sobě říkají, že jsou čím dále častěji slýchané jméno na české hudební scéně. Kapela hrající energickou hudbu na pomezí popu až rocku s originálními českými texty, nezaměnitelnou koncertní energií a muzikou, která jednoduše dává smysl. Existují dva základní způsoby, jak k tomuto odvážnému tvrzení přistoupit. Za A: Věřit jim ho a přijít je na koncert do Lesa podpořit. Za B: Nevěřit jim ho a přijít si tuto skutečnost na koncert do Lesa ověřit. P.S.: tcheichani s sebou do Prahy krom debutového CD přivezou i debutovou várku kapelních triček! Takže vybírejte kasičky a nabíhejte na merch stánek, který nemáme!
Vstupné: 150,-
Vstupenky