2022-11-03

The Slots, Andy Čermák a PJ Dokosh

PJ Dokosh
PJ Dokosh s kapelou představí exkluzivně pár nových songů z připravovaného alba, které vyjde ještě před Vánoci. PJ Dokosh a jeho hudba o různých podobách lásky!
https://www.youtube.com/user/kachnan
Andy Čermák
Andy Čermák je český hudební skladatel, zpěvák a pianista. Vystudoval skladbu na konzervatoři Jaroslava Ježka. Píše hudbu všech možných žánrů od klasických filmových orchestrálních skladeb přes popovou písňovou tvorbu až po hudbu do reklam a znělek. Dlouhá léta působí jako frontman úspěšné kapely Sunflower Caravan se kterou objel celou Evropu a získal řadu ocenění. Úzce spolupracuje s postprodukčním filmovým studiem Soundsquare. Ve scénické hudbě je velmi výrazný svými silnými melodickými motivy. Andy Čermák skládá hudbu pro slavné české interprety, píše hudbu k filmům, seriálům, televizním projektům, reklamám a znělkám.
www.andycermak.com
The Slots
The Slots navazují na svoji novou tvorbu, která vznikla v jejich studiu AndelSound pod rukou Gordona Raphaela. Fall -poslední z trojice se nám tak konečně představí a při troše toho slotího štěstí i s novým klipem.
www.theslotsmusic.com
Vstupenky