2024-05-09

.THEMAYREVOLUTION & NATURE TRIP + SWAFFELEN

.themayrevolution
Čtyřčlenná kapela z České republiky známá pro svůj specificky zkreslený zvuk, energická vystoupení a temné introspektivní texty. Žánrově se skupina pohybuje na hraně alt-rocku a garage rocku s významným vlivem interpretů jako Cleopatrick, Boston Manor nebo Highly Suspect.
Nature Trip
Nová česko-britská síla na alt-rockové scéně, vypustila do světa svůj poslední singl 'Feel Good'. Spolupráce s výrazným frontmanem Tigercub Jamesem Hallem ve studiích Brighton Electric a mix od Sonnyho Diperriho z Los Angeles získaly kapelu pozici na prestižních playlistech Spotify - All New Rock a Adrenaline, kde singl trůnil tři měsíce.
Swaffelen
Swaffelen je dělat si to hezký, uličnictví, moshpit, někdy trocha smutku, ale ten jen tak pro radost – ne vždycky to přece je jenom hezký. Jsme kapela, co má zlámaný záda z tahání beden, komb, činelů a stojanů, zároveň jsme i už úplně hluchý z akustiky naší garáže, kde hrajem. Žánrově se řadíme mezi altenative/heavy rock. V květnu 2023 vyšla naše debutová deska „Make It Nice“, kterou jsme si nahráli sami v pokojíčku!
Vstupenky