2023-01-12

.themayrevolution + Pam Rabbit + Ludens

Špinavý kytary a nespoutanej alt-rock míří do pražskýho café V lese! Kapely .themayrevolution & Ludens pokřtí 12. ledna svá EP DEAD INSIDE a QUITE A DISH. Společně s nimi vystoupí i multižánrová ikona Pam Rabbit!
.themayrevolution
V listopadu vyšlo očekávané EP DEAD INSIDE pardubické kapely .themayrevolution. V prosinci vyráží garage rocková čtveřice na zastávky napříč republikou a v lednu zavítá i do pražského café V lese. Představí zde svou energickou show a pokřtí svou dosud nejtemnější desku.
Ludens
Formát bez servítek. Boschův obraz. Mozaika nasranosti a alternativní rock. Podvraťáctví a rock'n'roll nevoněl nikdy víc po orchidejích.
Ludens je pražská alt-rocková kapela zakládající si na hutném kytarovém zvuku. Nekompromisní a bláznivé show jsou základem. Po vydání druhého EP s názvem “Quite a Dish” se kapela zaměřila na více ráznější a tvrdší styl. Je na čase tenhle kus pořádně pokřtít. Je na čase bejt Wild&Weird!
Pam Rabbit
Pam je zpěvačka, skladatelka a producentka s arménským původem narozená v Praze. Do povědomí se dostala účastí v Eurovizi. Po vydání své debutové desky Mom, I'm Lost se právem zařadila mezi objevy letošního roku, když jenom na Spotify překonala milionovou hranici poslechů se svým hitem we're all gonna fly.
VSTUP: 200,-
Vstupenky