2023-05-04

ZRUŠENO / Throw The Fight (US)

Throw The Fight se vrací! Kvarteto ve složení Kade Kastelitz (zpěv), Ryan Baustert (kytara/zpěv), Kris Weiser (kytara) a Jeff Baustert (bicí) vydalo 7. srpna 2020 své poslední album "Settle Your Sins", na kterém se vrátili ke spolupráci s producenty Carsonem Slovakem a Grantem McFarlandem (August Burns Red, Polaris, Everclear, From Ashes to New a další).
VSTUPENKY na pražský koncert 4. května budou v prodeji za cenu 350 Kč od pátku 3. února, 10:00 na GoOut.net.
SUPPORT: Atena, Elwood Stray
"Settle Your Sins" navazuje na album "Transmissions", které se umístilo v žebříčku Billboard's Heatseekers. V roce 2021 nechtěla kapela polevit z plynu a vydala akustické EP "Inside Out" spolu se singly 'Wake up', 'The Fallout' a 'Going Numb'.
"Prodejnost kapely neustále roste, kumulativně se prodalo přes 50 000 alb. Throw The Fight se pyšní měsíčně více než 650 000 posluchači a jen na Spotify mají přes 65 milionů streamů - což je na nezávislou rockovou kapelu neuvěřitelně působivý výkon! Od svého příchodu na scénu se kapela z Minneapolis vydala na spoustu mezinárodních turné.
Předskakovali Bullet For My Valentine a Black Veil Brides na Monster Energy Outbreak Tour a jako přímý support All That Remains po celé Kanadě. Mezi dalšími vystoupili například po boku Avenged Sevenfold, Papa Roach a na festivalech jako The Vans Warped Tour, Taste of Chaos, Rock Fest a Rock USA.
Naživo mají TTF obrovské množství energie a za svoji kariéru nacestovali nespočet kilometrů, aby si získali nové fanoušky osvědčeným způsobem: jedno město, jeden koncert a jedno společné místo, kde se všichni potkáme.
Koncert pořádá Rock For People Concerts
Vstupenky