2024-05-16

Tolstoys (křest alba)

Tolstoys pokřtí své nové album v pražském Café V Lese! 🪄🔮
+ support act TBA
→ Vstupenky: goout.net/tolstoys-krest-alba/szgqfbx
- THERE'S NO LIMIT TO LOVE -
✨ TOLSTOYS ✨
→ Klip Time In Space: youtu.be/cYXIczu9Nso
→ Singly z alba: toys.lnk.to/new.songs
V útrobách bouřlivého Berlína žije kapela známá jako Tolstoys, jejíž kořeny sahají od Slovenska přes Německo až po daleký Nový Zéland.
Do Café V Lese přijedou pokřtít své nejnovější album "No Limit To Love"; mystickou tapiserii utkanou z éterických vláken magického slovanského trip-hopu a odvěkých harmonií hippie psychedelie. Jejich živá show je upřímná i tajemná, divoká, ale zároveň zranitelná, plná lidské hřejivosti, sexy rytmů, staré magie a nové radosti. Nechte je zažehnout oheň ve vaší duši a vzít vás na nezapomenutelné dobrodružství, kde láska nezná hranic a srdce nachází útěchu v říši písní.
Od vítězství v kategorii Debut roku na RHA 2017 odehráli Tolstoys více než 200 koncertů. Patří mezi ně Eurosonic, BUSH, MENT, ale i významné domácí festivaly (Pohoda, Grape, Colours of Ostrava). Absolvovali turné po Slovensku, České republice a Německu, předskakovali Tomu Odellovi, Lole Marsh a Easy Life. Jejich frontmanka Ela Tolstova byla vybrána do Forbes 30 pod 30 a po vydání 2. alba Mirror Me, které bylo nominováno na Album roku 2022, se objevili na největším billboardu na newyorském Times Square.

Vstupenky