2023-10-28

Tom Vern (křest)

Po dlouhých hodinách ve zkušebně a někdy i těžkých chvílích ve skvělém Golden Hive Studiu, kde jsem pomalu, ale jistě přivedl na svět mAnstera - mé dubutové album.Vás všechny srdečně zvu na jeho křest, který se bude konat 28.10. v Café v lese.
Jsem velmi poctěn...protože kmotry alba se stanou Amak Golden, bez kterého by mAnster nevznikl a Jakub Konig díky kterému dostal mAnster vizuální kabátek.
Společně se mnou zahrají Marian Leskovský a Jakub Volovár
Jako host zahraje sólový set jeden z kmotrů alba, maskovaný kuchař Kittchen. Ten v roce 2011 vydal svoji první desku Menu, za druhou Radio dostal v roce 2013 cenu Anděl a zatím poslední, čtvrté album Puls vyšlo v roce 2021. Dalším hostem bude Moimir Papalescu. který předvede svůj DJ set Analoque voodoo.
Tom Vern
Je zpěvák a skladatel multiinstrumentalista z Českých Budějovic. Jeho hudba prolíná žánry a osobitý zpěv dodává jeho tvorbě jedinečnost. S lehkostí dokáže propojovat různé styly a se stejnou lehkostí vypráví příběhy, které jsou často emocionálně katarzní. Příběhy o řešení vnitřních dilemat a protichůdných pocitů v lidském životě. Tom se v roce 2021 vydal na sólovou dráhu a nyní se chystá vydat své první sólové album, které produkuje jeden z nejuznávanějších současných hudebních inženýrů v České republice Amak Golden, který spolupracuje s Killing Joke, Helmet, Mono, NY Junk a mnoho dalších.
odkaz na Spotify:
https://open.spotify.com/track/36A0onSoE2gqB0OipKh4T6
Vstupenky