2024-02-09

Yoke Lore (US) ZRUŠENO

Někteří lidé se na život dívají jinak než většina a dokáží vnášet dětský úžas do všeho, co protne jejich cesty. A právě taková je hudba Yoke Lore, sólového projektu Adriana Galvina, někdejšího člena kapel Walk the Moon a Yellerkin.
Klíčovým prvkem nadcházejícího alba Toward a Never Ending New Beginning, které vychází 22. září, je učení taoismu. „Přírodní zákony platí všude a my jsme součástí přírody. Pokud budeme stagnovat, začneme být křehcí a otupělí, takže se musíme udržovat v pohybu. Učit se nové věci, růst. Jinak zůstaneme stejní a o tom přesně život není,“ popisuje Galvin inspiraci pro single Shake.
Vstupenky (460 korun) bude možné koupit od 15. září 2023 na fource.cz a u prodejců GoOut a Ticketmaster.
(EN)
Los Angeles-based Adrian Galvin, who performs ecstatic folk pop as Yoke Lore, views his debut record Toward a Never Ending New Beginning, as his own book of change. It is the definition of a life as a set of transitions: from celebrations to moments of sadness to moments of stillness. All of it is connected, all of it is related.
Galvin discovers how his songs feel by playing them live for people. He’s a prolific touring artist, having opened for artists such as Bastille, Bishop Briggs, Mt. Joy, Goth Babe among others.
Tickets (460 CZK) on sale starting 15th September.
Vstupenky